BeskidzkaPilka.pl: "Podwójne hattricki dają wyniki"

• autor: selovv, 2016-09-22 22:15

W Gilowicach zostało rozegrane awansem spotkanie siódmej kolejki gier A Klasy Żywiec. Zmierzyły się w nim zespoły Rychwałdu i Czernichowa. Kibice obejrzeli emocjonujące spotkania, a punkty wywalczyli gospodarze.

Spotkanie zawodnicy obu ekip zaczęli z mocnym przytupem. W 11 minucie prowadzenie objęli gospodarze, po bramce z rzutu karnego Szymona Barcika, goście nie byli dłużni i po dwóch kolejnych minutach doprowadzili do wyrównania.

Zespół trenera Barcika, po dwóch trafieniach Grzegorza Sochy, wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Krótko po zdobyciu przez gospodarzy trzeciej bramki, gola kontaktowego zdobył dla Czernichowa Kamil Zoń.

W drugiej połowie zespół z Czernichowa napierając zdobył bramkę wyrównującą, po strzale Tomasza Wolfa. Końcówka przyniosła nie lada emocje.

Rychwałd, po bramkach Szymona Barcika z karnego i Grzegorza Sochy, odskoczył na dwa trafienia, przyjezdni zbliżyli się, po samobójczym trafieniu Piotra Tomaszka.

W 88 minucie gospodarze ponownie prowadzili dwoma bramkami, po skompletowaniu hattricka przez Szymona Barcika. W doliczonym czasie gry goście ponownie zbliżyli się na odległość jednej bramki, na doprowadzenie do wyrównania nie starczyło im już czasu i pełną pulę zainkasowali gospodarze.

Żródło:http://beskidzkapilka.pl/aktualnosci/8077