LKS Jeleśnianka Jeleśnia 1:2 LKS Soła Rajcza
LKS Orzeł Łękawica 0:4 LKS Podhalanka Milówka
LKS Skrzyczne Lipowa 3:2 GKS Radziechowy - Wieprz II
LKS Magórka Czernichów - Tresna 1:8 LKS Beskid Gilowice - Rychwałd

Aktualności

Pewel pokonana

• autor: matrix5, 2016-05-06 16:08

03.05.2016 FKS Rychwałd rozegrał mecz wyjazdowy z LKS Pewel Mała.

Praktycznie cały mecz był kontrolowany przez naszych zawodników. Z racji ładnej pogody przybyło tez wielu kibiców by wspierać swoją drużynę. Na bramki wszyscy czekali do 26 minuty kiedy to Mariusz Małysiak znalazł się z piłką w polu karnym rywala i zdobył gola na 1:0. Niespełna 2 minuty poźniej ten sam zawodnik po podobnej sytuacji podwyższył wynik spotkania. Na trzecią bramkę kibice długo czekać też nie musieli, gdyż w 33 minucie po dobrym dośrodkowaniu Dawida Stankiewicza piłkę do bramki skierował Grzegorz Socha. W 77 minucie za faul żółtą kartkę otrzymał Adam Ścieszka. W końcówce meczu Grzegorz Socha został faulowany w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Zawodnicy FKS jednak sytuacji nie wykorzystali i wynik końcowy nie uległ już zmianie i mecz zakończył się 3:0.

Zapraszamy na kolejne spotkanie FKS Rychwałd - LKS Smrek Ślemień, które odbędzie się 08.05.2016 o godz. 12 na boisku w Gilowicach.