LKS Pewel Ślemieńska 0:5 LKS Muńcuł Ujsoły
LKS Jeleśnianka Jeleśnia 1:2 LKS Soła Rajcza
LKS Orzeł Łękawica 0:4 LKS Podhalanka Milówka
LKS Skrzyczne Lipowa 3:2 GKS Radziechowy - Wieprz II
LKS Magórka Czernichów - Tresna 1:8 LKS Beskid Gilowice - Rychwałd

Najbliższa kolejka 14

Aktualności

Rychwałd rozpoczął rundę wiosenną

• autor: matrix5, 2016-04-17 13:53

Rundę wiosenną FKS rozpoczął od wyjazdowego meczu z LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze. Odbyło sie ono 16.04.2016 (sobota) o godz 16.

Początek spotkania był bardzo zacięty każda z drużyn za wszelką cenę chciała zdobyć bramkę. Udało się to w koncu Rychwałdowi. Grzegorz Socha w 23 minucie  po indywidualnej akcji trafił do siatki po raz pierwszy w tym meczu. Już 10 minut poźniej wynik podwyższył Mydlarz Patryk. Wykorzystał on podanie od Mariusza Małysiaka i wpakował futbolówkę praktycznie do pustej bramki. W 1 połowie nie obyło się także bez kartek. Dwóch naszych zawodników otrzymało po żółtej kartce.Wynik do przerwy nie uległ juz zmianie.

Początek drugiej połowy źle rozpoczął się dla gospodarzy bo już w 47 minucie zawodnik Zarzecza zobaczył drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuscić boisko. 12 minut po tym fakcie FKS juz prowadził 3:0. Grzegorz Socha został faulowany w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał Mariusz Małysiak.Chwilę poźniej żółtą kartkę otrzymał kolejny z naszych graczy. W 73 minucie wynik spotkania na 4:0 ustala Patryk Mydlarz strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Teraz mamy chwilową przerwę, a do gry wracamy już 01.05.2016 kiedy to zagramy z LKS Orzeł Łękawica.