Rychwałd nie zwalnia tempa

• autor: matrix5, 2016-03-14 18:20

FKS Rychwałd - LKS Pewel Mała 6:2

W niedzielę (13.03) drużyna z Rychwałdu podejmowała LKS Pewel Małą na obiekcie w Czechowicach-Dziedzicach. Jest to drużyna występująca na co dzień w tej samej lidze co FKS.

Mecz rozpoczął się od mocnego natarcia Pewli. Zawodnicy Rychwałdu wyszli jednak z tych ataków bez straconej bramki. W bramce bardzo dobrze spisywał się Dawid Gruszka.

Zawodnicy FKS ruszyli do przodu. W 24 minucie Grzegorz Socha wykorzystał podanie Rafała Krajcarza i trafił na 1:0. Już 3 minuty później Rychwałd wyszedł z szybką kontrą i Grzegorz Socha przy asyście Mariusza Małysiaka podwyższył wynik na 2:0. W 29 minucie Socha skompletował hattricka i strzelił kolejną bramkę dla Rychwałdu. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

FKS nie zamierzał poprzestać na swoich atakach i już na początku drugiej połowy Michał Iwanek dostał dobre podanie od Mateusza Łajczaka i zaaplikował rywalom czwartą bramkę. W 52 minucie Pewel trafiła po raz pierwszy do siatki. Wynik 4:1 utrzymywał się do 75 minuty, kiedy to Adam Ścieszka podał do Mariusza Małysiaka a ten mocnym strzałem na długi słupek strzelił bramkę dla FKS. 10 minut później Szymon Barcik wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu szans na obronę strzelając kolejną bramkę. W 89 minucie Pewel Mała pokonała po raz drugi bramkarza Rychwałdu. Wynik się już nie zmienił i mecz zakończył się następnym zwycięstwem, tym razem 6:2.