Runda jesienna zakończona na fali zwycięstw

• autor: selovv, 2015-10-29 19:54

Rychwałd pokonał Węgierską Górkę i Trzebinię

nowa-galeria-6301264.jpg nowa-galeria-6301267.jpg nowa-galeria-6301269.jpg

W przedostatnim spotkaniu w rundzie FKS-Rychwałd spotkał się z drużyną TS Metal Węgierska Górka, dotychczasową trzecią siłą w ligowej tabeli. Mecz zatem dla Rychwałdu nie należał do najłatwiejszych, toteż objęcie prowadzenia w spotkani przychodziło zawodnikom FKS-u z niemałym trudem. Gra była bardzo wyrównana, a i obrony obu drużyn spisywały się bez zarzutu. Dopiero w drugiej połowie spotkania Rychwałd wykorzystał nieuwagę rywala i umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Zdobywcą bramki, jak się okazało jedynej w spotkaniu, więc zwycięskiej, był Grzegorz Socha. Zatem strzał Sochy w 65 minucie meczu zapewnił rychwałdzkiej ekipie kolejne trzy punkty.

W kolejnym, ostatnim spotkaniu rundy jesiennej, Rychwałd już bez trudu sięgnął po zwycięstwo. Przeciwnikiem FKS-u był drużyna LKS Grapa Trzebinia. W tym wyjazdowym meczu rychwałdzcy zawodnicy bezbłędnie wykorzystywali swoją przewagę i błędy przeciwnika. Zgodnie z oczekiwaniami to więc Rychwałd zgarnął stawkę spotkania, aplikując rywalom aż dziewięć bramek ( D. Stankiewicz, Sz. Barcik, P. Mydlarz, G. Socha, M. Małysiak 3, J. Małysiak 2).

Jeśli ostatnie w rundzie spotkania rywali nie przyniosą zaskoczenia, Rychwałd zajmie drugą pozycję w tabeli, tracąc do lidera zaledwie jeden punkt i wyprzedzając trzecią – Węgierską Górkę aż o punktów osiem.  Rychwałd kończy rundę jesienną z wynikiem: 9 wygranych i 1 porażka.