Szczęśliwe strzelanie dla Rychwałdu

• autor: selovv, 2015-09-06 20:49

3:1 pokonał Rychwałd zespół z Pewli Małej

Podczas dzisiejszego  spotkania, choć nie bez trudu, FKS Rychwałd zgarnął komplet oczek. Na obiekcie w Gilowicach rychwałdzki skład podejmował drużynę LKS Pewel Mała. Choć na początku spotkania trudno było typować faworyta, gospodarze szybko objęli prowadzenie, dzięki bramce strzelonej z główki przez Dawida Stankiewicza.

Niestety od 25 minuty spotkania ekipa Rychwałdu zmuszona była grać w osłabieniu, gdyż z boiska szedł, ukarany wówczas drugą żółtą kartką, Mateusz Łajczak. Jednak jeszcze przed gwizdkiem na przerwę szanse się wyrównały, bo sędzia usunął z boiska również zawodnika gości. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:0.

Po przerwie zawodnicy Pewli wprawdzie ostrzej zaatakowali bramkę gospodarzy, jednak to Rychwałd cieszył się z kolejnego zdobytego gola, tym razem celny strzał należał do Mariusza Małysiaka.

Kolejna stracona bramka zmobilizowała gości, którzy szybko zabrali się do odrabiania strat, co zaskutkowało strzeleniem bramki kontaktowej.

Kiedy wydawało się już, że wynik spotkania jest już ustalony na 2:1, na kilka sekund przed upływem doliczonego czasu meczu, szczęście uśmiechnęlo się do zawodnika Rychwałdu, Michała Iwanka, który to  tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, w spektakularny sposób umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Ostatecznie więc spotkanie zakończyło sie wynikiem 3:1 dla Rychwałdu.