Ostatni mecz w sezonie zakończony zwycięstwem 2:0

• autor: selovv, 2013-06-24 16:32

Godnie pożegnaliśmy się z Bielską Okręgową Ligą Juniorów Młodszych!

nowa-galeria-4660563.jpg nowa-galeria-4660564.jpg nowa-galeria-4660566.jpg

Dziś rozegraliśmy ostatni mecz w sezonie! Naszym przeciwnikiem była drużyna Drzewiarz Jasienica. Trybuny na stadionie w Jasienicy zapełniły się kibicami FKS-u, na których jak zwykle można było liczyć.  Tym meczem rychwałdzka drużyna chciała podziękować wiernej publiczności i od samego początku walczyła z pełną determinacją i zaangażowaniem.

Nie było jednak łatwo, bo przeciwnik grał równie zawzięcie i w pierwszej połowie rywalizacja była bardzo wyrównana. Obrony obu drużyn spisywały się bez zarzutu, toteż na koniec pierwszej połowy utrzymywał się wynik 0:0.

Zespołowi z Jasienicy nie udało się jednak zmęczyć zawodników FKS-Rychwałd i po przerwie wyszli na boisko z jeszcze większą energią.  W drugiej części spotkania atakowali dużo częściej i stwarzali naprawdę dobre okazje, ale do zdobycia bramki wciąż brakowało szczęścia.  Jednak zagrzewani do gry przez kibiców walczyli aż do ostatniego gwizdka i w końcówce meczu widowiskowym, celnym strzałem popisał się Rafał Krajcarz. Na drugą bramkę już nie trzeba było długo czekać, bo po strzale z rzutu wolnego Grzegorza Figury było już 2:0.

Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ale  zapewne warto było dać z siebie wszystko, bo po ostatnim gwizdku sędziego na trybunach zapanowała euforia.  Wygrana nie była jednak końcem niespodzianek. Po meczu rychwałdzcy zawodnicy przebrali się w koszulki z napisem „dziękujemy wam”, które później rozdali na trybunach.  Były uściski, śpiewy i podziękowania dla trenera, zawodników i przede wszystkim kibiców. Sezon rozgrywek Bielskiej Ligii Okręgowej FKS-Rychwałd zakończył więc w pięknym stylu.

Dziękujemy kibicom FKS-Rychwałd za serdeczność, oddanie, kulturalny doping, za to, że na każdym meczu potrafili wprowadzić doskonałą atmosferę i współtworzyć prawdziwe widowisko sportowe. Mamy nadzieję, że będziecie z nami także podczas meczy Żywieckiej Ligi, której rozgrywki ruszają już w sierpniu.