LKS Pewel Ślemieńska 0:5 LKS Muńcuł Ujsoły
LKS Jeleśnianka Jeleśnia 1:2 LKS Soła Rajcza
LKS Orzeł Łękawica 0:4 LKS Podhalanka Milówka
LKS Skrzyczne Lipowa 3:2 GKS Radziechowy - Wieprz II
LKS Magórka Czernichów - Tresna 1:8 LKS Beskid Gilowice - Rychwałd

Najbliższa kolejka 14

Aktualności

FKS- Rychwałd zmierzył się z drużyną GKS Radziechowy

• autor: selovv, 2013-05-06 04:05

PO EMOCJACH ZWIĄZANYCH Z MISTRZOSTWAMI POLSKI W RADOMIU CZAS WRÓCIĆ DO ROZGRYWEK LIGOWYCH!

W niedzielę,  zawodnicy FKS-Rychwałd spotkali się na piłkarskiej murawie z zespołem z Radziechów.  Rychwałdzki skład miał spore nadzieje na zwycięstwo, zwłaszcza, że jeszcze nigdy na boisku nie poniósł porażki w starciu z tą drużyną. Mecz okazał się jednak wyjątkowo wyrównany, a oba zespoły skutecznie broniły swoich bramek. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 0:0. Piłkarze z Radziechów po przerwie wyszli na boisko niezwykle  zdeterminowani i szybko zaczęli atakować. Przeciwnicy oddali dwa celne strzały na bramkę Rychwałdu. Nasi zwodnicy walczyli zawzięcie do ostatniego gwizdka, żeby wyrównać wynik, niestety udało się im odrobić tylko 1 stratę i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Radziechów. Ta porażka za pewne zachęci ich do intensywnych treningów przed kolejnymi  meczami ligowymi. Następny już w środę z drużyną Orzeł Kozy.