MISTRZOSTWA POLSKI W RADOMIU

• autor: selovv, 2013-05-01 11:37

Nasi zawodnicy są już w Radomiu!

Dziś rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej w Piłce Halowej!

Zwycięztwo w Halowym Turnieju Bosko Cup zapewniło drużynie z Rychwałdu reprezentowanie Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Mistrzostwach Polski Służby Liturgicznej, które w tym roku odbywają się 1-2 maja  w Radomiu.

Rychwałdzcy zawodnicy wczoraj w nocy wyruszyli na turniej zdeterminowani i pełni nadziei na zwycięztwo. - Mamy nadzieję zaprezentować dobrą, ofensywną grę. Na pewno nie będziemy się tam bronić, a starać się wygrywać mecze - mówił przed wyjazdem trener drużyny, Piotr Jaroszek.

W kategorii gimnazjum w składzie Rychwałdu znaleźli się czołowi zawodnicy FKS-u: Janusz Drobisz , Michał Iwanek ,  Radek Jędrysek, Mariusz Małysiak , Patryk Mydlarz , Janusz Stokłosa ,  Karol Stokłosa.  Rychwałd wystawi na Mistrzostwach także zespół lektorów starszych w składzie: Grzegorz Barcik, Maciej Firlej, Kamil Kijas, Rafał Krajcarz, Janusz Małysiak, Maricin  Szcotka, Wojciech Walatek, Mateusz Zyzak.

Kciuki trzymają za drużynę nie tylko wierni kibice, ale także organizatorzy i sympatycy turnieju Bosco Cup oraz cała Diecezja Biesko-Żywiecka!

Wierzymy, że drużyna z Rychwałdu z całych sił będzie walczyć o mistrzostwo i "podbije" Radom, jednak jak wiadomo, gra się na tyle, na ile pozwala przeciwnik.